imieniny obchodzą: Agnieszka, Jarosława
niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew

Strona główna
Kategorie
Galeria

Aktualnie w galerii
znajduje się 48 zdjęć

Szkolenie "Ochrona prawna zieleni drzew i krzewów poza lasami - stan prawny na dzień 17 lipca 2017 r."

Strona główna » Aktualności » Szkolenie "Ochrona prawna zieleni drzew i krzewów poza lasami - stan prawny na dzień 17 lipca 2017 r."

data dodania: 2017-09-04 00:00:00

KOMUNIKAT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew organizuje kolejne szkolenie na temat:

"Ochrona prawna zieleni drzew i krzewów poza lasami -
stan prawny na dzień 17 lipca 2017 r. "

Odbędzie się w dniu 15 września 2017 r. w Warszawie. 
Szkolenie poprowadzi Prof. dr hab. Wojciech Radecki - Kierownik Zakładu Prawa Ochrony Środowiska Instytutu Nauk Prawnych PAN, specjalista z zakresu prawa ochrony środowiska oraz prawa karnego; autor wielu publikacji, w tym komentarzy do ustawy o lasach, ustawy o odpadach, ustawy o ochronie przyrodyoraz mgr Daria Danecka.

Szkolenie obejmować będzie zmiany wynikające z dwóch nowelizacji ustawy o ochronie przyrody. Chodzi o:

- ustawę z dnia 16 grudnia 2016 r., o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach; oraz

- ustawę z dnia 11 maja 2017 r., o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 3 lipca 2017 r. w sprawie wysokości stawek opłat za usunięcie drzew i krzewów.

Zaproszenie kierujemy w szczególności do członków MTUiOD – Inspektorów Nadzoru Robót Arborystycznych, przedstawicieli gmin, starostw, marszałków województw, zarządców dróg oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką osób.

Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia: 08.09.2017r.

Zgłoszenia w formie załącznika prosimy przesyłać na adres:

 biuro@polskiedrzewa.pl

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o możliwie szybkie podjęcie decyzji. O przyjęciu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo mają członkowie MTUiOD.

Szkolenie finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolnione jest z VAT.

Program szkolenia oraz karta zgłoszenia w załączeniu.

 
 

czytano: 833 razy

autor: polskiedrzewa.pl

Strona główna
Aktualności
Szkolenie "Ochrona prawna zieleni drzew i ... KOMUNIKAT Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew organizuje kolejne szkolenie na temat: "Ochrona prawna zieleni drzew i krzewów poza ...
Drzewa weterani - nowa kategoria ochrony ... KOMUNIKAT  Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowo - technicznej p.n.: Drzewa weterani – ...